Vi ønsker å rette en stor takk til alle våre sponsorer som i stor grad har bidratt til å gjøre denne utstilligen mulig! Årets utstilling blir som kjent hos KVS i Lyngdal, lørdag 26. april 2014 kl. 10.00 - ca. 17.00. Se utfyllende info her.

I år kommer Jude Anderson  fra USA for å dømme utstillingen vår her i Norge, og det er ekstra gledelig at det er rekordmange - hele 97 alpakkaer - påmeldt! Dersom været tillater det, vil bedømmingen av alpakkaene foregå utendørs. Oppstalling av alpakkaene er i ridehuset. NB: Hunder har ikke adgang i ridehuset. Det vil bli mulighet å kjøpe mat og drikke i eller i nærheten av ridehallen. 

Etter utstillingen blir det auksjon av hingstesprang - det vil si at alpakkaeiere kan by på bedekningstjenester som er donert av hingsteeiere. Her kan man gjøre et "kupp"!

For barnefamilier kan det nevnes at Sørlandsbadet ligger like ved.

Legg turen innom utstillingen vår - vi satser på strålende vær og en hyggelig dag!

 

SPONSORLISTE

Sponsor av

Gårdsnavn

 Hjemmeside

Supreme Champion Alpacajoy of Norway www.alpacajoy.no
Champion Grå Bergvang Gård www.bergvang.no
Champion Svart GWF Nutrition www.gwfnutrition.com
Champion Brun Alpakka Bromma www.alpakkabromma.org
Champion Beige Murm.Stryken & Gudbrandsen www.stgu.no
Champion Hvit Alpakka Enghaugen www.alpakkaenghaugen.no
  Åmøy alpakkagård www.facebook.com/amoyalpakkagard.no
  Killingmo Alpakka Gård www.alpacagarden.com
  Alpakka Hurum www.alpakkahurum.no
  Alpakka Norge www.alpakkanorge.no
  Lille Alpakka www.lillealpakka.no
  Österlen Alpacka www.alpacka.se
  Nordisk Alpakka www.nordiskalpakka.no
  Alpakka Sigdal www.alpakkasigdal.no
  Ankaltrud Alpakka Gård www.ankalterudgard.no
  Alpakka Lista www.alpakkalista.no
  Alpakkagården Farbrot www.alpakkagaarden.no
  Rosfjord Strandhotel www.havhotellet.no
  Spinnvilt www.spinnvilt.no
  Gausdal Alpakka www.alpakkagausdal.no
  Norvetia Alpakka www.norvetia-alpakka.no
  Oddan Alpakka www.oddanalpakka.no
  Sørflaen Gård www.facebook.com/SorflaenAlpakka
  Alpakka Sandnes-Hommeland www.facebook.com/pages/Alpakka-Sandnes-Hommeland
  G & G Minifarm  
  Lundegård Alpakka www.facebook.com/pages/Lundegård-Alpakka

Logg inn/ut medlemmer

Tilgang til medlemssidene er for betalende medlemmer og forutsetter pålogging med brukernavn og passord.

Godkjenning av registrering forutsetter innbetalt medlemskontingent. Registrering av bruker fungerer ikke med smarttelefon, bruk PC/Mac for korrekt registreringsskjema.

NAR - Norsk Alpakkaregister